Grafizula.com, TMA Dağıtım Organizasyon ve Reklamcılık’a ait bir web sitesidir. Bizimle ilgili daha detaylı bilgiye şuradan ulaşabilirsiniz.

Grafizula.com; grafik tasarım, görsel iletişim tasarımı, marka danışmanlığı ve reklamcılık alanlarında faaliyet gösterir. Bu alanları biraz daha detaylandırmak gerekirse, Logo Tasarım, Kurumsal Kimlik Tasarımı, Web Tasarım, Ambalaj Tasarımı, Katalog Tasarımı, Kartvizit Tasarımı, Marka Danışmanlığı, Marka Oluşturma, Sosyal Medya Yönetimi, Metin Yazımı, İçerik Üretimi, Yaratıcı Slogan Bulma, İngilizce Çeviri hizmetleri sunar. Üst kısımdan “Hizmetlerimiz” menüsünü ve neler yaptığımızı daha detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Grafizula.com, iletişim, danışmanlık, tasarım ve reklamcılık hizmeti verir.

22 yıllık reklamcılık ve iletişimcilik tecrübemizle, Logo Tasarım alanında profesyonel hizmet vermekteyiz. Kurumsal, özgün, marka, minimalist, sade ve yaratıcı logo çalışmaları için, daha detaylı bilgiye şuradan ulaşabilirsiniz.

Kurumsal kimlik tasarımı konusunda hizmetlerimiz vardır. 22 yıllık reklamcılık tecrübemiz bulunmaktadır. Kurumsal kimlik tasarımı ile ilgili yaklaşımlarımızı daha detaylı olarak şuradan inceleyebilirsiniz.

Web tasarımı konusunda, profesyonel ve kurumsal hizmetlerimiz vardır. Kullanıcı dostu, kurumsal ve profesyonel web siteleri tasarlarız. Web tasarımı ile ilgili hizmetlerimizi daha detaylı olarak şuradan inceleyebilirsiniz.

Ambalaj tasarımı yapıyoruz. Bu konuda onlarca, yüzlerce referansımız var. Reklamcılık ve tasarımın her alanında olduğu gibi bu alanda da profesyonel hizmet veriyoruz. Ambalaj tasarımı konusundaki yaklaşımımızı ve iş örneklerimizi şuradan daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Grafizula.com, marka oluşturma konusunda tam bir marka mucididir. Profesyonel marka isimleri, marka konumlandırma, rakip analizi ve bulunan marka ismine logo tasarım çalışmaları Grafizula.com’un uzmanlık alanlarıdır. Marka Oluşturma hizmetlerimiz için daha detaylı bilgiyi şuradan edinebilirsiniz.

Grafizula.com, şimdiye değin, onlarca, yüzlerce yaratıcı slogana imza atmıştır. Slogan konusundaki çözümlerimize şu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Elbette, Grafizula.com gerek görsel, gerekse yazınlar içerikler üretme konusunda deneyimlidir. Zira, bizim işimiz “Yazmak” ve “Çizmek”

Elbette, Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube başta olmak üzere sosyal medya yönetimi konusunda uzmanız. Sosyal medya yönetimi konusunda daha ayrıntılı bilgiye şuradan ulaşabilirsiniz.

Sosyal medya için görsel tasarım desteği sağlıyoruz. İster banner isterseniz reklam görseli olarak kullanın, profesyonel tasarım desteğimiz vardır.

Elbette ediyoruz. İster bir logo tasarımı, ister kurumsal kimlik tasarımı ya da isterseniz bir katalog çalışması yaptırın, kısacası hangi çalışmayı yaptırmış olursanız olun, çalışmalarınızın baskı dokümanlarının yanı sıra, orijinal artworklerini de sizinle paylaşıyoruz.

İş tesliminden itibaren 1 ay boyunca, orijinal çalışmalarınızı kaybetmeniz riskine karşı saklarız. Eğer 1 ay içerisinde kaybetmişseniz size ücretsiz olarak gönderimde bulunuruz.

Grafizula.com’un kreatif direktörü, İstanbul Üniversitesi, İletişim Fakültesi’nde eğitim almıştır. Şimdiye değin reklam ajanslarında, ulusal televizyon kuruluşlarında ve büyük sağlık kuruluşlarında çeşitli görevlerde bulunmuş, onlarca markaya hizmet etmiştir. Son 5 yıldır reklamcılık alanında freelance hizmet vermektedir. Markanızı, adeta kendi markası gibi görür, sahiplenir. İster proje bazlı isterseniz aylık veya anlaşmalı olarak çalışın, son derece titiz davranır. Sunmaya değer görmediği hiçbir tasarımı ya da fikri sunmaz.

Fiyatlarımız, 22 yıllık deneyim, mesleki bilgi, birikim ve tecrübemize göre son derece makul. Hangi konuda fiyat bilgisi almak istiyorsanız lütfen bizimle İletişim Sayfamız aracılığı ile iletişime geçiniz.

Tasarımlarımızın tamamı özgündür. Özellikle internetten bir tasarımcı ya da kendisini tasarımcı olarak sunan birisi ile çalışacaksanız, size tavsiyemiz, kesinlikle işlerini inceleyin, eğitimini sorgulayın ve belki de en önemlisi yaşını sorun. Zira, özellikle bizim mesleğimizde tecrübe çok ama çok önemlidir. Birbirinin aynısı, kopya tasarımlar ile karşılaşmak istemiyorsanız Grafizula.com’un profesyonelliğine ve tecrübesine güvenin.

Son derece haklısınız. Günümüzün gelişen dijital dünyasında, 2 bilemediniz 3 ay Photoshop kursuna gitmiş, bu konuda hiçbir alt yapısı, bilgisi ve eğitimi olmayan kişiler de ne yazık ki kendisini “tasarımcı” olarak takdim etmektedirler. Dolayısıyla güven problemi yaşamakta son derece haklısınız. Dilerseniz arayın, birebir görüşelim. Sizin dinleyelim ve çözümlerimizi sunalım. Bize şuradan ulaşabilirsiniz.

Evet, elbette. Blog sayfamızdaki makalelerin tamamı bize aittir ve yüzde yüz özgündür. Bunu yapmamızdaki yegane amaç, mesleğe meraklı genç kardeşlerimize bir nebze olsun yardımcı olabilmek ve onlara ışık tutabilmektir. Genç meslektaşlarımıza yardımcı olmanın yanı sıra, konuya merak duyan değerli takipçilerimiz için de bol bol yazıyoruz. Bilginin bu dünyadaki en önemsenmesi gereken şeylerden birisi olduğuna inanıyoruz. Zira dünyayı “Bilgi” ve “Sevgi” değiştirecek…