Hakkımızda

Grafizula.com, 22 yıllık reklam ve tasarım deneyimi bulunan bir ekibin kurduğu reklamcılık ve tasarım hizmeti veren bir grafik ofisidir.

Pek çok reklam ajansında art direktörlük, kreatif direktörlük görevlerinde bulunmuş, büyük sağlık kuruluşlarında reklam, medya ve iletişim yöneticiliği yapmış, ulusal televizyon kanallarında ve medya kuruluşlarında çeşitli deneyimleri bulunan ekip üyeleri, Grafizula.com üzerinden hizmet vermektedir.

Grafik Tasarım ve Reklamcılığın Her Alanında…

Grafik tasarımın hemen her alanı (logo tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, ambalaj tasarımı, açık hava reklam mecraları vb.), marka danışmanlığı, sosyal medya danışmanlığı, sıfırdan marka oluşturma, web tasarımı, marka danışmanlığı ve pek çok alanda grafizula.com markası altında kreatif çözümler sunar.

grafizula.com 22 yıllık reklamcılık ve tasarım tecrübesiyle markalaştırır

Grafizula.com Markalar Oluşturur ve Onlara Değer Katar

Şimdiye kadar pek çok marka oluşturduk.

Pek çok önemli ve büyük markayla çalışma fırsatımız oldu.

Gerek sıfırdan oluşturduğumuz markalar, gerekse hali hazırdaki büyük markalar, bizlere mesleki anlamda önemli değerler kattı.

Mesleki Tecrübeleri Paylaşmak Gerekir

Meslekte edindiğimiz tecrübelerimizi, gerek görsel, gerekse yazınsal anlamda, genç kardeşlerimizle paylaşırız. Grafizula.com bu anlamda bir bilgi kaynağıdır.

Grafik tasarım, görsel iletişim, ve marka konuları başta olmak üzere, reklamcılık alanında içerikler yayımlar.

grafizula.com 22 yıllık tecrübesiyle genç meslektaşlarına ilham olma amacındadır. bunun için özgün içerikler yayınlar. reklamcılık ve grafik tasarım alanında eğitici içerikler sunar.

Yayınladığımız içeriklerle kar amacı gütmeyiz, genç meslektaşlarımıza ışık tutmak, ilham kaynağı olmak bizler için en büyük mutluluktur.

Reklamcılık Problem Çözme Sanatıdır

Reklamcılık, bir problem çözme sanatıdır.

Klasik reklam mecralarına ek olarak, günümüzün dijitalleşen reklam dünyasında, görselliğin önemi eskiye oranla çok daha artmış durumdadır.

Grafizula.com, 22 yıllık deneyimi ve birikimiyle, çalıştığı markaları, gerek görsel gerekse imajsal anlamda, diğer markalara oranla bir adım öne çıkarır.

grafizula.com markalaştıran sanatsal çözümler sunar

Sınırlı Kaynaklara Karşı, Sınırsız Yaratıcı Düşünce

Kaynaklar çoğu zaman sınırlıdır.

Grafizula.com, sınırlı olan kaynakların bilincindedir; kaynaklar sınırlıysa, yaratıcı düşüncenin sınırlarını zorlamak gerekir.

İşimizi sevgiyle, ilgiyle ve özenle yaparız.

Ne mutlu bize…

Grafizula.com / 2020 / İstanbul

 

Grafizula.com, TMA Dağıtım Organizasyon ve Reklamcılık’a ait bir web sitesidir.